Зовнішня реклама

Вивіски

Незалежно від місця розташування (на фасаді будинку, біля входу, всередині приміщення), вивіски – це завжди обличчя фірми, магазину, ресторану, будь-якого підприємства. Вивіски повинні виглядати презентабельно і привабливо, – безглуздість і невміле виконання тут недоречні і категорично заборонені. Вивіски – справа великого смаку. Це хороший офіційний костюм, у якому Вашу компанію вперше побачить покупець, клієнт, партнер. Вивіски – це імідж і маркетинг, вкладаючи гроші у виготовлення дійсно привабливої і з тонким смаком виконаної вивіски, Ви успішно інвестуєте у Ваш бізнес.

 

Дорожня арка

Один з найбільших типів рекламоносіїв на якій монтується рекламний банер форматом 18х3м. Даний тип конструкції встановлюється над основними магістралями міста чи за містом з великим потоком автомобілів. Завдяки великій площі рекламного банера, а це понад 54.кв.м. - дає можливість потенційним клієнтам побачити Вашу рекламу на дуже велику відстань, більше понад 300-500 метрів. Найбільше ця реклама підходить для великих чи мережевих брендів, так як витрати на рекламу порівняно з іншими типами рекламоносіїв будуть вище середенього рівня.

Арка — є дуже потужним видом зовнішньої реклами для компаній з розвинутою мережею, відомим брендом, продукцією чи послуги, які можна придбати по всій території Україні.

Дорожні арки мають ряд переваг:
 • коефіцієнт ефективності рекламної арки в 4-5 разів перевищує ефективність реклами на білборді (разом з цим Ви економите на рекламному друці банера та монтажі банера);
 • унікальний тип рекламного носія;
 • великий нестандартний формат площею 60 м2;
 • розташування в безпосередній близькості від транспортного потоку;
 • зона огляду до 200 м;
 • освітлення вночі;
 • розміщення на міжнародній трасі з двома напрямками руху;
 • охоплює всю ширину траси.

 

Білборд, рекламний щит, бігборд

Бувають односторонні та двосторонні з найбільш поширеним форматом 6х3 м, але також зустрічаються інші розміри: 4х3, 8х12, 12х3, підсвічування зовнішнє. Реклама на білборді (бігборді) ідеальний рекламний хід, щоб показати свою продукцію чи послугу широкій аудиторії населення.

Для друку зображення (друк постера, друк банера) використовують спеціальний водостійкий папір BlueBack та ламінований банер .

Ціна білборда залежить від місцезнаходження площини та періоду розміщення. Якщо купити бігборд під річну програму надамо знижки у вигляді 5%!

>Що таке сторона «А» і сторона «В»?

Стороною «А» вважається права сторона від водія. Сторона «В» відповідно встановлена зі зворотного боку дороги, тобто це ліва сторона від водія.

Щоб прорахувати точну вартість оренди рекламного щита, нам потрібно знати:
 • місцезнаходження рекламної площини,
 • період розміщення білборда,
 • кількість бігбордів,
 • форма оплати.
Ми готові розмістити Вашу рекламу!!!

Сітілайт

Рекламоносій з внутрішньою підсвіткою розміром 1,2 х 1,8 м, розташований на тротуарах. Цільова аудиторія реклами на сітілайтах - пішоходи та водії автомобілів.

Реклама на сітілайтах - це малоформатний вид реклами, який ефективно працює у центральній частині міста, так як там немає великогабаритних рекламних конструкцій (білбордів,брендмауерів та призматронів).

 

Призматрон

Рекламна конструкція форматом 3х6 або 3х12 метрів, ззовні майже не відрізняється від білборда, але замість рівної площини має механізм з десятків трьохгранників, що дозволяє розмістити на одній площині до 3 рекламних постерів.

Реклама на призматронах вважається, що поворотний механізм із зміною сюжету привертає більше уваги до такого типу зовнішньої реклами. Середній час показу сюжету 10-20 сек. Швидкість зміни сюжету 3-5 сек.

Зазвичай призматрони встановлюються в найбільш популярних місцях з великим пасажиропотоком.

Зовнішня реклама
9.4 из 10 базирується на 2112відгуках наших клієнтів/dd>
Зовнішня пеклама та поліграфія