Реклама на транспорті

Реклама на транспорті:
- Реклама на маршрутних автобусах
- Брендування корпоративного транспорту
- Реклама в громадському транспорті
- Реклама на електротранспорті
- Реклама на задньому вітровому склі 

Реклама на транспорті – один із найпопулярніших видів масової реклами. Як правило, цей вид реклами відносять поряд з рекламою на щитах, рекламою на зупинках громадського транспорту, рекламою на дахах і стінах будинків.

Ми готові забезпечити Вам весь спектр послуг по розміщені реклами на транспорті у Львові та Західному регіоні (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Луцьк, Рівне, Хмельницький), а також ми гарантуємо Вам якість виготовлення рекламних зображень та несемо повну відповідальність за зовнішній вигляд рекламоносіїв упродовж усього терміну експонування рекламного зображення.

Реклама в транспорті:
- Адресна програма по розміщенню рекламних листівок в транспорті у м. Львів 
- Реклама в поїздах “Львівської залізниці”

Рекламу в транспорті важко переоцінити, якщо потрібно донести до потенційного клієнта інформацію про нові види послуг та їхні переваги, повідомлення про акції та умови їх проведення для широкого загалу соціально активної частини населення. Громадським транспортом користується понад 80% жителів нашого міста щодня. Кожного дня людина проводить в салоні транспортного засобу всередньому 20-40 хв зранку і стільки ж ввечері. Такі поїздки важко назвати захоплюючими та різноманітними і погляд мимоволі шукає об’єкт за який можна зачепитись на загальному безбарвному фоні салону маршрутки, тролейбуса чи трамвая. В ролі таких об’єктів виступають салонні листівки з корисною інформацією, звичайно при умові що вони виготовлені професійно та із врахуванням особливостей рекламованого товару чи послуги.

Брендування транспорту:
- Обклейка легкових авто
- Обклейка тентораних машин
- Обклейка цистерн та бочок

Якщо Ваша фірма володіє власним автотранспортом, і не використовує його як рекламоносій, то втрачає ефективний та рентабельний засіб комунікації.

Фірмовий автотранспорт – відмінний засіб для розміщення інформації та реклами. Яскрава, барвиста і динамічна, реклама на транспорті – один з найбільш емоційних і дієвих, а її розміри обмежені лише розмірами самого транспортного засобу.
Зовнішня реклама
9.4 из 10 базирується на 2112відгуках наших клієнтів/dd>
Зовнішня пеклама та поліграфія